Лазертаг – цікава, захоплююча, високотехнологічна військово-спортивна гра, що відбувається в реальному часі.

 

  • екстремальний вид спорту, що дає досить адреналіну, і одночасно найменш травматичный. Ви граєте без боязні попадання в тіло або голову різних “куль”, кульок фарбита ін. тому, що цей вид бою БЕЗКОНТАКТНИЙ.
   У ігровому бою застосовується спеціальна зброя і устаткування, найбільш наближене до реального зовні, але що стріляє інфрачервоними (ГИК) променями, які уловлюють сенсори, встановлені на супротивнику. Тому немає необхідності надівати на себе різну амуніцію, захисні костюми, важкі “обладунки”, маски і шоломи. Це дає наступну перевагу: рух і навантаження гравець вибирає сам і не перевтомлюється від тягання важких предметів.

 

  • лазерний бій – командна гра. Тут досягають успіху люди зрозвиненим командним чуттям, організаторськими здібностями, що мають навички тактики і стратегії, фізично гідні. Ви можете розвинути в собі ці якості, спираючись на цю гру.

 

  • регулюючи навантаження, ви худнете і отримуєте задоволення. А якщо ви не любите активний рух, тоді ваш “коник” – засідка. Ви отримаєте снайперську рушницю і свою порцію екстриму, знаходячись на одному місці.

 

  • Ви отримуєте здоров’я і задоволення одночасно. Лазертаг – це чудовий вид активного відпочинку, який допомагає зняти стрес, відволіктися від буденного клопоту і поринути у світ бойових дій, де небезпека підстерігає за кожним рогом, це гідне дозвілля для самих різних людей: підлітків, дівчат, сімейних пар, суперменів і «ботаніків»..

   

5 + 3 =