Починаючи з 2013 року наш клуб є лідируючим представником внеаренного військово-тактичного лазертага в Дніпропетровській області. Ми пропонуємо, окрім тактичного лазертага, ще спортивний і ігровий (ролеві, сценарні ігри). Так само активно сприяємо військкерівникам учбових закладів в проведенні військово-польових зборів, уроків “Захист Вітчизни”.

Використовуємо устаткування ТМ Полігон з надійною електронікою і вузьконаправленим променем поразки.

Ігрова зброя (тагери) імітують реальні прототипи реальної стрілецької зброї, що мають такі ж характеристики, як у оригіналів. Чітка система фіксації попадань забезпечує чесність гри.

Устаткування дозволяє грати у будь-яку погоду, при будь-яких температурах, у будь-яку пору року. Навіть при інтенсивному сонячному освітленні дальність ураження цілі значно перевищує можливість устаткування інших клубів, більше 500 м. Максимальна дальність ураження цілі до 1000 м.

Команди нашого клубу є неодноразовими переможцями в турнірах по внеаренному військово-тактичному лазертагу, а також неодноразовими призерами по спортивному лазертагу. Детальніше про наші досягнення.

5 + 2 =