Мальовничі місця в околицях Дніпра залишать приємні враження від гри різноманітністю укриттів і ліній атаки, а так само зніме проблему транспортування учасників гри, що дозволяє проводити ігри після роботи у буденні дні! Свіже повітря, природний струмок, пікнік на свіжому повітрі після активної гри, спілкування з друзями, нові знайомства -що може бути краще? Вибирайте найбільш зручний для вас майданчик для гри, збирайте свою команду, подавайте заявку і ви в грі! Або ж приєднуйтеся до вже існуючої команди. Крім того, ми можемо приїхати і в зручне місце для вас (дача, ваша улюблена полянка, турбаза і тому подібне) У будь-якому випадку, не варто забувати, що ви люди, і не варто залишати після себе сміття на місці проведення ігор.

На карті ви зможете не лише проглянути під’їзди до локацій і вид з супутника, але і побачити фотографії місцевості в цьому районі, а також побудувати маршрут.

Лазертаг арена

1500 кв.метров ігрового простору в стилі постапокаліпсис для сміливих, сильних духом і фізично витривалих! Максимально тяжкі умови, максимально наближені до реальності ведення бою в обмеженому просторі. Захоплюючі сюжети, реалізм ігрової зброї і досвідчені інструктори забезпечать вам незабутні враження і спогади про цікаво проведений час.

«Дача Гітлера» в Лісопарку

Триповерхова напівзруйнована будівля з великою прилеглою територією. C чиєїсь легкої руки до цієї локації приклеїлася назва “На дачі у Гітлера”. У будівлі є двоє сходів по флангах, довгий коридор на кожному поверсі, в кімнатах є проломи в перестінках, що дає можливість пересуватися з кімнати до кімнати, не виходячи в коридор. Замість вікон і дверей -зяючі проломи. Купа битої цегли, розкиданої на полу, безліч закутків і затишних містечок для засідки. Загалом цікаво не лише штурмувати і захищати будівлю, але і обігравати сценарії Контрольна точка, Захоплення прапора, Гра на виживання  та інше.

Сосновий ліс на ж/м Фрунзенський

Сосновий ліс між річкою Дніпро і каналом на ж/м Фрунзенський -прекрасне місце для активного відпочинку. Свіже повітря, сосновий аромат. Місце привабливо ще і тим, що тут піщаний грунт. Навіть якщо напередодні пройшов дощ – бруду не буде!

ж/м Перемога

Мальовниче місце на березі Дніпра на Перемозі. Тут пограти цікаво як дітям, так і дорослим. Не занадто густа рослинність, виритий окоп дозволяють обіграти безлічнаших ігрових сценаріїв.

ж/м Покровський (колиш.Комунар)

Мальовниче місце на березі Дніпра на ж/м Покровський (колиш.Комунар). Поруч розв’язка міського транспорту, літні кафе, пляж. Місце для гри є посадкою.

5 + 7 =