Оригінальний корпоратив здатний по-справжньому згуртувати колектив, налагодити в ньому атмосферу, підвищити мотивацію співробітників.

Корпоративний спорт – це основа формування командного духу будь-якого колективу, де головне – досягнення конкретних результатів в роботі. Лазертаг, як спорт, надихає на перемогу, учить гідно переносити поразки, поважати суперників і діяти в інтересах команди.

Навіщо?
Свіже повітря і, звичайно ж, лазертаг – це гарантія того, що Ваш колектив отримає масу позитивних емоцій, відмінний настрій і невичерпний заряд енергії! Як результат, підвищується працездатність кожного співробітника і покращується взаємодія команди в цілому.

Для кого?
Участь в лазертаг-играх підходить людям різного віку і різній професійній спрямованості, не вимагає особливих знань і навичок або спеціальної фізичної підготовки.
Інструктаж перед грою дозволить швидко опанувати необхідні навички і гідно виглядати в грі, навіть якщо Ви тримаєте автомат уперше.

Як?
Грунтуючись на наш багаторічний досвід в організації корпоративних подій, ми можемо підібрати виключно для Вас сценарій заходу, виходячи з Ваших потреб і цілей.
У нашому запасі більше 20 готових сюжетів різної міри складності, для чого використовуються різноманітні ігрові гаджети. Гра може тривати від двох до декількох годин, і наші інструктори знають, як зробити її захоплюючою.

Де?
Ви вибираєте самі: спеціально обладнана арена, одна знаших локацій на природі або виїзд на вашу територію або турбазу, де у вас запланований корпоратив.

Місця проведення ігор максимально відповідають вимогам військово-тактичного лазертага. Для любителів екстриму є заброшки і недострої, для тих, кому подобається природа, є мальовничі місця з різним рельєфом місцевості.

З чим грати?
На сьогодні багато клубів йдуть в ногу з часом і використовують безпровідне устаткування нового покоління з реалістичним звуком, але не в усіх воно відповідає реальним прототипам по розмірах, вазі і принципу роботи. Далеко не усі клуби використовують багатозонну систему поразки голова-корпус, причому з різницею ущербу. Тільки у ігрових маркерах нашого клубу встановлений вузьконаправлений промінь поразки, щодає можливість уразити ціль до 1000м (снайпера відчують!), необхідність точнішого прицілювання, що не бояться жахливих рикошетів в замкнутих приміщеннях і впливу сонячних променів.
Різноманітність нашого арсенала Вас приємно здивує!

Скільки?
Ціни і інформацію про знижки дивіться в розділі “Вартість”, а попередній прорахунок свята Вам зробить менеджер після Вашого дзвінка або оформлення замовлення на сайті.

А що ще?
По вашому бажанню для додаткової гостроти відчуттів і отримання позитивних емоцій

  • піротехнічні засоби без вражаючих елементів
  • стандартні димові шашки
  • бойовий макіяж спеціальним гримом
  • пам’ятні іменні сертифікати
  • додаткові призи учасникам у вашому корпоративному стилі
  • фотосупровід (безкоштовно)
  • прокат екіпіровки, що камуфлює
  • гаряча, смачна їжа, приготована на вогнищі

А ще спробуйте новинку нашого клубу – квест Сталкер! Детальніше про це тут.

Професійний і індивідуальний підхід співробітників клубу “ЛазерФронт” в організації заходу дозволить Вам провести справжню корпоративну ПОДІЮ, яскраву, успішну, незабутню!

3 + 3 =