Вартість прокату одягу і головних уборів на ігровий день вказана в розділі .вартість.

Дубок 1Костюм «Дубок1»

Костюм вільного крою з тканини, що камуфлює.
Являє собою брюки і сорочку. Сорочка одягається через голову. Брюки оснащені гумками на поясі і на штанинах.
Цей костюм не лише замаскує вас в листі, але і захистить від подряпин гілками і травою.

Дубок 2Костюм «Дубок 2»

Костюм вільного крою з тканини, що камуфлює.
Являє собою брюки і сорочку. Сорочка одягається через голову. Брюки оснащені гумками на поясі і на штанинах.
Цей костюм не лише замаскує вас в листі, але і захистить від подряпин гілками і травою.

КЗСКЗС (костюм захисний сітчастий)

КЗС застосовувався в армії Радянського Союзу. Складається з брюк і куртки. Завдяки мішковидній тканині антивідблиску і специфічному крою є непоганим засобом індивідуального маскування.
Фасон костюма передбачає носіння його поверх основного одягу, причому навіть влітку в ньому не жарко. Особливість такого костюма в тому, що якщо опустити повністю на особу капюшон (до речі, він настільки великий, що приховає не лише каску, але навіть і протигаз на голові), то через нього цілком нормально видно, що відбувається навколо вас. Довгі рукава можуть цілком сховати кисті рук, а вільний крій приховає контури фігури, таким чином приховавши вас від непідготовленого ока на фоні рослинності.

TitanКостюм «Титан»

Застосовується в підрозділах МВС. Являє собою брюки і сорочку чорного кольору. Мають вбудовані амортизаційні накладкина колінах, ліктях, стегнах і плечах для зниження ризику травмування бійця. Сорочка одягається через голову.

Костюм детский подростковыйКостюм дитячий/підлітковий

Костюм вільного крою з тканини, що камуфлює.
Являє собою брюки і сорочку. Сорочка одягається через голову. Брюки оснащені гумками на поясі і на штанинах.
Цей костюм не лише замаскує вас в листі, але і захиститьвід подряпин гілками і травою.

банданаКамуфльована бандана

Легка і зручна бандана на основі косинки з легкої тканини забарвлення, що камуфлює, захистить ваше волосся від попадання гілочок, травичок, хвої і іншого сміття. Забезпечить захист від сонячного удару. Зробить ще менш помітним гравця на фоні зелені і додасть родзинку в зовнішній вигляд гравця, а також дозволить комфортно розмістити датчики поразки на голові.
Рекомендується до застосування в теплу пору року.

кепкаКамуфльована кепка

Стильна армійська кепка, що камуфлює. Захистить ваше волосся від попадання гілочок, травичок, хвої і іншого сміття. Забезпечить захист від сонячного удару. Зробить ще менш помітним гравця на фоні зелені і додасть родзинку в зовнішній вигляд гравця, а також дозволить комфортно розмістити датчики поразки на голові.
Рекомендується до застосування в теплу пору року.

Камуфлированная-флисовая-балаклаваКамуфльована флисова балаклава.

Маска виготовлена з якісного матеріалу, зручний і продуманий дизайн.
Ця балаклава відмінно захистить ваше волосся відпопадання в них дрібних гілок, листя, трави і хвої ідозволить комфортно розмістити датчики поразки на голові.
Один проріз на лицьовій частині забезпечує відмінний огляд навколишнього простору, приховуючи при цьому ваше обличчя. Крім того, вона захищає особу від контакту з дрібними гілками, травою і кущами. Правда не забезпечує надійний захист очей. У холодну пору року захистить особу від обвітрення. Цю маску можна використати як звичайну шапку.
Призначена для використання в прохолодний час.

Черная-флисовая-балаклаваЧорна флисова балаклава

Маска виготовлена з якісного матеріалу, зручний іпродуманий дизайн. Ця балаклава відмінно захистить ваше волосся від попадання в них дрібних гілок, листя, трави і хвої і дозволить комфортно розмістити датчики поразки на голові. Один проріз на лицьовій частині забезпечує відмінний огляд навколишнього простору, приховуючи при цьому ваше обличчя. Крім того, вона захищає особу від контакту з дрібними гілками, травою і кущами. Правда не забезпечує надійний захист очей. У холодну пору року захистить особу від обвітрення. Цю маску можна використати як звичайну шапку.
Призначена для використання в прохолодний час.

3 + 12 =